| Iony_5207 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un oracol! Dar nu cu clasicele intrebari... Vreau sa fie mai special, tinand cont ca sunt clasa aVIII-a si mai am putin si ma despart de colegi! Ceva idei pentru design sau intrebari pentru oracol?
Dau fundita celor mai exceptionale idei! :*

Răspuns Câştigător
| ArexuDeea a răspuns:

Treb sa cumperi o agenda care sa semene cu o carte\o carte in care autorii sunteti voi http://www.rufeleinpublic.ro/......tu-mic.jpg
pe primele pagini puneti semnatuta
pui pagini in care toti pot completa cu povesti amuzante
pui cate o pag per coleg pe care scrii numele pui o poza mica si scrii ce fel de pers este poti face asta si despre profesori
pagini cu dedicatii dar fara desenele obisnuite etc