| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi schimb ceva în viață. Adică e așa de plictisitoare și aproape mereu tristă...Cum pot să schimb ceva? Orice ca să fie mai interesantă.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă altceva decat faci acum. Din 3 randuri scrise de tine nu am de unde sti ce vrei sa schimbi in viata ta.

| T0T a răspuns:

Tu ar trebui să îți știi mai bine opțiunile și posibilitățile.

| BlackRose03 a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu diverse activitati si incerca mereu ceva nou

| Vlach a răspuns:

Gaseste un hobby!
Gradinarit,Bonsai,IT,lectura,etc.
Colectioneaza ceva!
Scoici,Roci si Minerale,plante din anumite specii mai speciale(plante aeriene si suculente,cele mai interesante solutii,chiar daca par monotone,exista mii de specii diferite,minunate)
Fa-ti un cerc de prieteni cu pasiuni asemanatoare cu tine,vei avea cu cine vorbi
Deseneaza, picteaza, scrie o carte, orice, dar foloseste-ti imaginatia

| SorinelF86 a răspuns:

Incearca sa mergi la sala, e placut acolo si te binedispune, iti mentii si corpul in forma

| happyANDsad a răspuns:

Intra in cluburi de genu lectura dans, etc fa-ti prieteni gindeste pozitiv agreazai pe cei din jur fa-ti propriile DIY