| Sorynn17 a întrebat:

Vreau sa mor, nimanui nu-i pasa de mine, nu ma iubeste, m-am saturat de toate criticile oamenilor, ce rost mai are viata?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ar fi asa... toata lumea ar fi trebuit sa se sinucida pentru aceasta problema. In viata trebuie sa lupti si din aceste probleme de care te plangi, trebuie sa pui o bariera in fata celor care iti fac rau, sa le dai peste nas. Viata nu este roz, este cu urcusuri si coborasuri.

2 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Muncește lasă prostile și ce spun alți

| Fabianaa a răspuns:

In viata omul trebuie se accepte ca nu este iubit sau ca este criticat, asta trebuie sa îl motiveze și sa îl facă mai puternic. Tu ești singurul care îți ști rostul.