| AloneInTheDarkness a întrebat:

M-am saturat de tot crying nimeni nu ma iubeste, nici macar familia mea de prieteni ce sa mai zic, au stiut doar sa rada tot timpul. M-am saturat de viata asa ca am decis sa ma sinucid nimanui nu i pasa de mine. Daca ma puteti ajuta cu niste sugestii despre o sinucidere cat mai chinuitoare v-as ramane indatorat.crying

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

Imi pare rau sa vin cu inca o veste oarecum proasta asupra ta, dar pare-mi-se ca porti cea mai mare vina in povestea asta.Nu esti optimist deloc!laughing
Prietenii si iubitele nu se fac pocnind din degete si nici peste noapte, si ce sa mai zic de distractie! Ti se pare! Nimeni nu o tine non-stop intr-o mare petrecere, chiar daca tu poate apuci sa vezi numai acea partea a oamenilor cu care intri in contact.
Oricum, iti recomand sa spui cuiva...si sa nu-mi vii cu idei de genul "n-am cui ca nimeni nu ma iubeste". Desigur, nu am viata ta, dar iti pot spune sigur ca pe fiecare ne iubeste cineva, chiar daca tu poate nu stii.Parinti n-ai? Sigur te-ar asculta.Revino cu detalii daca mai vrei sa vorbimbig grin.

13 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Cauta-ti instinctele aniamlice.

| AnnAnne a răspuns:

Daca nu e o gluma intrebarea asta, eu iti recomand, ca tot maine e luni, sa faci o vizita la psihologul scolii.Asa e viata, are suisuri si coborasuri, dar daca intr-un moment simti ca totul merge in jos, nu inseamna ca maine nu e o noua zihappy! Succes, daca mai vrei sfaturi nu ezista sa ma intrebi!

| AloneInTheDarkness explică (pentru AnnAnne):

Nu am psiholog in scoala si nici nu m-as duce cred ca e mai bine pentru mine ca sa mor si asa nu ma iubeste nimeni,fac umbra pamantului degeaba, ma uit la copii cum au tot ce le vrea inima si se distreaza, au iubite ceea ce eu nu o sa am vreodata iar eu stau inchis in casa singur ca nu am niciun prieten si imi vine sa mor crying

| AloneInTheDarkness explică (pentru AnnAnne):

Parinti? Sunt uniii dintre oamenii care m-au facut sa imi fie rusine cu ceea ce sunt si din cauza carora nu am niciun prieten, ma cresc numai din interes si pentru bani ca daca nu ar mai fi pe din astea m-ar da imediat afara din casa.Mie nu imi da voie sa fac nimic iar fratelui meu iau dat tot ce avrut inima lui de aia e asa cunoscut de toti.Ii urasc din tot sufletul angry

| AnnAnne a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Imi pare rau sa aud asta, sper totusi doar sa fie o perceptie de-a tasad. Daca totusi e adevarat, nu vad cum as putea sa te ajut( cel putin asa, de departe, prin scris, chiar nu vad o cale).Dar poate tocmai asta e ce ti-ar trebui acum? Daca vrei pe cineva sa te asculte, sunt aici.Trebuie doar sa-mi spui, sa te debarasezi de tot de pana acum si sa privesti spre viitor, fiindca, stii tu...viata fiecaruia, deci si viata ta, e ca o poveste.Cand o sa te intorci peste ani la perioada de acum, fa macar sa merite, ca sa vezi o poveste frumoasa, si nu una plina de ura.Ok? Incearca.

| AloneInTheDarkness explică (pentru AnnAnne):

Nu stiu putem vorbi si pe mess daca vrei dar nu stiu toata viata mea am fosta sa m-am urat pe mine insumi vroiam sa fac orice sa ma ranesc imi uram si ink imi urasc trupul si pe toata lumea.Dar presupun ca asta mi-a fost dat sa traiesc numai suferinta si tristete. daca vrei sa vb id meu:ady_ivanceanu_mereusi vbim acolo.

| AnnAnne a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

O sa te adaug maine, ok? N-are rost azi ca ies in cateva minute oricumlaughing
Hai, gata cu pesimismul asta, te rog! Vorbimhappy.

| AloneInTheDarkness explică (pentru AnnAnne):

Ok vorbim.Depesimism nu stiu daca voi scapa vreodata sad

| AloneInTheDarkness explică (pentru AnnAnne):

Ok vorbim.De pesimism nu stiu daca voi scapa vreodata sad

| AloneInTheDarkness explică (pentru AnnAnne):

Ok vorbim.De pesimis nu stiu daca voi scapa vreodata sad

| AnnAnne a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Imi pare rau sa vin cu inca o veste oarecum proasta asupra ta, dar pare-mi-se ca porti cea mai mare vina in povestea asta.Nu esti optimist deloc!laughing
Prietenii si iubitele nu se fac pocnind din degete si nici peste noapte, si ce sa mai zic de distractie! Ti se pare! Nimeni nu o tine non-stop intr-o mare petrecere, chiar daca tu poate apuci sa vezi numai acea partea a oamenilor cu care intri in contact.
Oricum, iti recomand sa spui cuiva...si sa nu-mi vii cu idei de genul "n-am cui ca nimeni nu ma iubeste". Desigur, nu am viata ta, dar iti pot spune sigur ca pe fiecare ne iubeste cineva, chiar daca tu poate nu stii.Parinti n-ai? Sigur te-ar asculta.Revino cu detalii daca mai vrei sa vorbimbig grin.

| DaddYyY a răspuns:

Aruncate de la parter.

| Guby a răspuns:

Oooo nu trebuie sa reactionezi asa care este faza de ce nu te suporta nimeni? oo esti tanar nu trebuie sa faci o sinucidere in nici in caz...mai gandeste-te frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iei un ferastrau si sa incepi sa tai cate o bucatica mica din tine. Dar vezi ca acum esti indatorat asa ca sa nu te sinucizi pana nu-ti platesti datoria si mai ales datoriile pe care le mai ai, fata de parinti cel putin.