| Anonim1234567891 a întrebat:

Vreau sa plec la un prieten si sa raman la el, sta la vreo 500 km distanta si ai mei nu trebuie sa afle pana nu vad ca lipsesc. Ideea e ca vreau sa continui liceul acolo si nu stiu ce trebuie sa fac... deci intrebarea este, cum pot sa ma transfer la un liceu din alt oras fara sa afle parintii?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te transferi fara sa stie parinti... lol esti amuzant, vezi sa nu iti iei o mama de bataie

| SkyPilot a răspuns:

Probail ca nu ai 18 ani. Nu poti sa te transferi fara sa stie parintii si te pot adduce oricand inapoi cu politia.