| Anonim_5904 a întrebat:

Vreau sa raspund la intrebarile de pe TPU si nu merge; imi zice sa confirm adresa de e-mail si nu merge...sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cauta un e-mail din partea Echipei TPU, cauta si in Spam!
Iar dupa ce vei confirma adresa ta de e-mail, vor mai trece cateva ore, si atunci vei putea sa postezi raspunsurile fara probleme.
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Georgy, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| Patricia a răspuns:

Am pus si eu aceasta intreb :http://www.tpu.ro/......intrebari/
NOname mi-a rasp bine dar... daca nici cu alea nu iti merge, stai cateva zile si o sa isi revina:-j si o sa dai o gramada de rasp...asa mi s-a intamplat mie si unei prietene :-j
Funda?:o3