| Florina_5380 a întrebat:

Hey happy. De ce cand vreau sa raspund la intrebarile de pe TPU mi se cere sa confirm emailul? dau clik si imi spune : Am trimis emailul de confirmare la adresa xxxxxx@yahoo.com dar nu primesc nici un mail straight facestraight face cine ma poate ajuta? Funda

Răspuns Câştigător
| ZeRo_1970 a răspuns:

Cauta in folderul spam la e-mailu' tauwinkingFundita?:X

1 răspuns:
| VIPER a răspuns:

Te ajut eu.intra in mesaje primite si daca nu apare nimic vezi ca in stanga pe la mijloc este un folder numit spam si dai acolo si vezi ca acolo apare mail cu link de ativare. funda.