| Cristineeee a întrebat:

Vreau sa slabesc la burta si sa incep sa fac patratele. Asta necesita doar regim sau si mers la sala? Fundita. happy

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Si eu imi formez patratelele si crede-ma nu trebuie sa ai grija la ce mananci doar un singur lucru ar fi mai putina paine atat.
Dimineata si seara alergare si ziua sau seara cand iti e mai bine abdomene uite-te pe linkul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk
Faci ce e aici dar nu tot de odata cate putin din fiecare pana te obisnuiesti e foarte eficient eu deja am formate doua patratele mai raman doua.
Bafta:D!

3 răspunsuri:
| MakoMory a răspuns:

Si mers la sala...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca daca mananci sanatos iti cresc patratelele?

| Ruxicutza26 a răspuns:

Necesita si regim si mers la sala. Daca faci doar una dintre ele nu are efect.Se completeaza una pe alta.Iar regimul trebuie sa iti fie prescris, nu dupa ureche. sper ca te-am ajutat.