| member000012 a întrebat:

Vreau sa slabesc! Nu mai suport! am 1 75 si am 74 de kg, rad copii la scoala de mine, am dat in bulimie adica mananc si vomit dupa aceea, ajutati-ma cu o cura buna sau orice altceva crying(

4 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Mergi la un nutritionist.

| ElTiguronESPANA a răspuns:

Kickbox,te ajuta mult de tot... daca mai faci si 1pik de sala(aparate) ...vezi tu ca nu mai zic nici "pss" in fata ta dupa vreo 6-7 luni si dupa ce caftesti 5-6 pe la scoala ..doar sa te apuci de batut cand esti sigur ca nu ti-o iei. Daca nu vrei asa auzisem de niste pastile ceva.Bafta!

| Alex0007 a răspuns:

Incearca dieta Dukan. Eu am slabit foarte repede. Nu trebuie sa te abtii din a manca ci doar sa eviti alimentele grase si zaharul, si sa mergi in jur de 30 de minute pe jos zilnic.