| Triade441 a întrebat:

Salut, TPU!

Va rog vreau sa ma ajutati cu o problema, Am 13 ani si sunt gras, am 83 kg sad, si este nasol, copii rad de mine mereu mi-au dat si porecla. Va rog, ajutati-ma sa slabesc pentru ajunge macar la 60 de kg, ce trebuie sa fac sa mananc stiti voi, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nasol ca ai ajuns pana la 83...trebuia sa iei masuri mai din timp.Mergi la nutritionist,fa mult sport,alearga,RENUNTA la fast-food,dulciuri,pufuleti, chips-uri etc, mananca mai mult fructe legume, mananca rar paste paine produse fainoase, deoarece ele ingrasa.

| Triade441 explică (pentru anonim_4396):

Da dar nu prea se vede stii mai sunt si inalt dar mersi, funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Triade441):

Cpl

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Naspa daca esti minion daca ai un 1, 70 e ok baietii pot fi maxim cu 10 kg mai grasi decat inaltimea adica ce conteaza putina burta la un baiat nu trebuie sa fii slab al dracu de sa ai patratele fara sa faci vre un sport in viata ta si singuru lucru pentru tine ca sport ar fi mers
La fete serios fetele de obicei sunt scunde deci lor le sta super baspa cu kg in plus fata de inaltime