| stefan14 a întrebat:

M-am saturat de comportamentul pe care in are cel mai bun prieten. Nu vreau sa ma cert cu el de sa nu mai vorbesc dar vreau sa stiu niste replici asa care sa-i inchida gura. Ela "se da mare" pe romaneste, deci cine ma poate ajuta...

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Nu ai nevoie de replici, ai nevoie sa discuti cu el si sa-l faci sa inteleaga ca te deranjeaza comportamentul lui din ultima vreme si totodata sa ii spui ca si tu puteai sa alegi sa fii ca el, adica sa te dai mare sau chestii de genul acesta, dar ai ales sa nu o faci pentru ca tii la prietenia voastra. O zi buna!