| LCD a întrebat:

Vreau sa stiu ce il excita pe un baiat.Stiu ca difera de la o persoana la alta... dar in mare, in general...

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

O femeie.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Lool laughing
In ureche?
omglaughing

| albastrel a răspuns:

Cum a spus si harciog...hee hee dar eu spun intr-un alt fel... sa il saruti la ureche. sa saruti pe gat, pe piept, sa il mangai in zonele intime, pe spate...

| LCD explică:

Ceee laughing
serios straight face?

| vladutz_9733 a răspuns:

Mai sunteti multi cu intrebari din astea... totusi in urechi daca nu-i curat? ...adica :-s ce pot sa zic... cred ca daca ii spui forbe amoroase incet si il sarut apoi ii pui mana in zona intima si il mozolest... cred ca orce baiat ar muri excitat prin asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice i-ai face nu-i mai excitant ca atunci cind ii introduci limba in ureche...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă nu s-a spălat în urechi?!
Păi, băieții au un singur punct G, e mereu în același loc! Și când nu-l vedeți, se face mai mare special pentru voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care mi-ai dat stupid, fa mai sex odata sa vezi si tu cum este nu mai pierde timpul prin baie.