| rekinu94 a întrebat:

Fetelor...Ce va excita cel mai tare cand faceti sex?
Cam stiu eu ce,insa difera de la fata la fata,asa ca ma bate curiozitatea sa stiu ce va excita in afara de cunostinele pe care le am deja, ce sa zic, poate si niste sfaturi mi-ar prinde bine,

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Banii si atat resul povesti de adormit bolovani, pe femeie o intereseaza banii atat, contrazicema te rog cu dovezi reale, barbati vor sex, femeile banii, sex pe banii de milioane de ani

| corbulalbrosu a răspuns:

O limba cat mai aspra si niste degete cat mai zglobii.Penisul nu se pune deoarece se considera ca deja este in actiune laughing

| SkyPilot a răspuns:

Fa-o sa se simta iubita, dorita si apreciata. Fa-i complimente si inainte si dupa. Se spune ca creierul este cel mai mare organ sexual.

| jojo92 a răspuns:

Nu pot sa iti spun.hihihi

| rekinu94 explică:

Da,,,ai dreptate, insa nu toate sunt la fel.