| bllondU a întrebat:

Unde se excita femeile cand le atingi? difera de la persoana la persoana si vreau sa aud mai multe variantewinking

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Da normal depinde de fiecare fata nu se excita toate in aceleasi locuri. Unele chiar se pot excita si fara sa le atingi, stiu eu ceva gen felul cum le privesti sau cum le zambesti ( cei drept trebuie sa arati bine si sa te placa ), in schimb cu atinsul, repet, difera de la fata la fata. Unele se excita daca le saruti pe gat sau in spatele urechii, daca o atingi pe solduri, pe sani, fund, picioare, in palma... acum depinde foarte mult si cum o atingi, si poate si cand o atingi. Dupa cum stim cu totii, femeile se excita mult mai greu decat barbatii, deci e de munca big grin

1 răspuns: