| stefy_4488 a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti voi despre Justin Bieber? Doar din curiozitate! Raspundeti sincer cel mai tare comment dau fundita:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Sincer,nici eu nu stiu c sa cred laughing adica imi place melodii d'alui ca:Baby, Ennie minnie., never say never insa nu il pot declara un artist favorit d'al meu...stiu doar ca are papucii fainilaughing si ca nu-i deloc urat blushing atata >big grin

| AnemonaP a răspuns:

Mie nu imi place de el, mi se pare ca prea i s-a urcat celebritatea la cap

| blabla5532 a răspuns:

Un pusti plin de succes happy

| fLrYdzstr a răspuns:

Iar Justin Bieber rolling on the floor), Cum am mai zis acum cateva zile un nepot care se crede vedeta din cauza vocii [ cam de puţă happy ] iar toate copilele il adora [ ma refer alea pana in 13 ani ] si ce sa mai zic, Doar un nepot. laughing)

| fashiongirl_1599 a răspuns:

Pai parerea mea sincera e ca pare cam gaybig grin. si adevarul e ca nu numai eu cred asta.
el este putin cam "fetita",,, sau cel putin asta vedem noi din cauza parului lins de cap. a faptului ca este inalt si slab... si are buzele ale mari. ca si cum si-ar fi bagat bottoxlaughing) Si totusi... nu doar aspectul fizic e cel care ocupa toata descrierea. mai sunt si melodiile lui si unele poze facute gen Pizi pe care nu le suport nici macar la fetelaughing
asta e parerea mea... acum, daca nu sunteti de aceeasi parere asta ebig grin