| randyortond231 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca pot sa obtin inaltimea de 1, 95, am inplinit 15 ani si 4luni si am inaltimea 1, 79 si n-am facut sport pana acum credeti ca am nevoie de sport mult ca sa obtin inaltimea care o vreau si daca da spuneti-mi ce sport sa fac si mai spun ca tatal meu aveam 1, 90, imi puteti spune si mie ofer funda

1 răspuns:
| Abadonna a răspuns:

Baschet tongue. Nu stiu sigur daca o sa ajungi la 1.95 deoarece nu stiu sigur in ce ritm ai crescut in ultima vreme. Mananca sanatos, odihneste-te cat trebuie, fa sport, alearga. Poti sa ajungi si la 2 metri fara sa faci sport, depinde de organism, dar e mai bine sa faci sport, macar stii ca ajungi inalt dar si bine proportionat.
Succes