| Osscar a întrebat:

Vreau sa te intreb ceva pentru ca am observat ca te pricepi. eu fac 5 repetari a cate 100 de genoflexiuni cu pauza intre ele de 30 sec. ii corect, ii bine ce fac? in principiu ma intereseaza cresterea masei musculare.

2 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Frate m-am apucat si eu acum 3 saptamani de niste flatari genoflexiuni and such si debia acum mi-a trecut febra dupa 3 repetari de 30 de genoflexiunilaughingnu are de ce sa fie rau daca nu ai febra sau ceva de genulwinking

| Osscar explică (pentru alabalaportocalala):

Important este sa le faci corecthappy