| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb cam cate genoflexiuni cu gantere sa fac pentru a mai creste muschiu cat de cat la picioare, cate repetari si de cate ori pe saptamana? Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Ideal este sa faci genuflexiunile cu haltera in spate și sa crești treptat greutatea. 3 serii a câte 10-20 de repetări, de 2 ori pe săptămână ar trebui sa dea rezultate.
Succes!

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Coboara uraca scari, coarda.Geno, cate o jumatete de ora dupa fiecare antrenament.