| oana_1897 a întrebat:

Vreau sa urez un sincer La Multi Ani pentru toti utilizatorii TPU care poarta numele sfant de Maria, Marian, Mariana etc pentru ca merita... distractie placuta la petrecere!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc oana. te invit la un coctail si un fursec.sau o felie de tort, da stiu ca voi fetele tineti la sulueta.eu nu prea.deci azi la 17 la mine. fara cadou ca nu se face. vremuri dure.

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Si eu le urez tuturor celor care poarta acest nume `La multi ani!

| arysa a răspuns:

Multumim big grin

| Aries90 a răspuns:

Multsumin. love struck

| marry a răspuns:

Ms ...la multi ani si din partea mea! kisskisskiss >:d

| MissCamelia a răspuns:

Multumimhappy

| Letytzy@ a răspuns:

Si eu le doresc la multi ani tuturor care poarta acest nume si implinirea tuturor dorintelor!