| t0xic1girl a întrebat:

Vreau sa va cer si eu o parere. daca alerg in fiecare seara slabesc? adica eu nu vreau sa slabesc pentru ca sunt slaba. vreau sa imi dezvolt muschii de la gambe si sa dau putin jos din >burtica:". ma va ajuta alergatul?happy

5 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

Intr-o oarecare masura, te va ajuta si alergatul. Dar nu e suficient. Adica pentru gambe, iti recomand ridicari pe varfuri. Vreo 3 serii de cate 50. Iar pentru burta, abdomene, cam in fiecare zi.

| CokoStar a răspuns:

Cred ca te va ajuta.

| yoyo_7345 a răspuns:

Eu zic sa faci mai bine exerciti seara si dimineata,,, de tip genoflexiuni abdomene etc.succes

| Adelina_2192 a răspuns:

Alergatul nu slabeste daca nu ti pe langa si o cura alimentara. O sa dai burtica foarte repede daca pe langa alergat faci si 10min de abdomene seara... cat e 10 min?! putin... dar merita! In cazul tau bazeaza-te pe alergat fa abdomenele si hraneste-te cu multe proteine, carne, oua. si lactate pentru intarirea oaselor, ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te va ajuta dar nu in totalitate tine si un regim
succes