| sweetcassie a întrebat:

Vreau sa fac muschi la gambe, coapse si abdomen, dar nu vreau sa slabesc..tocmai, vreau sa mi se mareasca muschii, sa ma mai dezvolt. Ce antrenamente as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Pentru coapse si gambe poti face jogging cate o ora pe zi.
Pentru abdomen este mai greu. Poti face asta acasa(odata pe zi):http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag
La abdomen conteaza 80% alimentatia.

| MoruAndrei a răspuns:

Trebuie să ai grijă ce mănânci în mare parte, nu rezolvi aproape nimic doar din exerciţii.
Fă exerciţii doar cu propria greutate, abdomene, flotări, genoflexiuni, tracţiuni etc.
Pentru fandări poţi face cu 2 gantere de 10kg, dar nu mai mult.

| anothernothingthing a răspuns:

Poti sa iti faci abonament la sala si antrenorul sigur va sti ce este potrivit pentru tine, daca ii spui cam ce vrei.

| sweetcassie explică (pentru anothernothingthing):

Am uitat sa zic, exercitii pentru acasa big grin