| Narutoxxx a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat. O prietena cu care vorbesc doar pe facebook de un an, azi dimineata m-a sunat. Doar ca eu dormeam, si nu i-am raspuns. I-am spus sa ma sune iar, pentru ca dormeam. Ea mi-a zis ca nu a vrut sa ma sune, ca din greseala. Telefonul a sunat lung... Acum ma simt foarte de vina... Oare s-a suparat sau chiar nu a vrut sa ma sune? Dau funda celui mai explicit.

Răspuns Câştigător
| CravataAlbastra a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti de vina deoareve nu iai respins apelul intentionat. Eu nu pot sa mi dau cu parerea pentru ca nu cunosc situatia, cel mai bine, dar cel mai bine ar fi sa o intrebi pe ea concret daca te a sunat cu intentie si acum s-a razgandit. Totusi sa ti minte ca nu trebuie sa formulezi niciodata sub forma de reproș si daca ti spui pararea sa o spui despre ceea ce crezi /simti tu despre tine nu despre ea. Baftawinking

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu e vina ta, n-ai de ce sa te simti prost. Poate chiar a sunat din greseala si a observat mai tarziu ca te sunase pe tine.