| Melxi81342 a întrebat:

Anul trecut prin martie m am imprietenit cu un tip... Am tinut legatura pe internet, imi stia numarul de telefon, deoarece i l am dat si intr o zi s a intamplat sa nu il mai pot contacta de pe telefon dar eu ca proasta am vrut sa mai vorbesc cu el asa ca l am sunat de pe telefonul meu fix, de acasa. El a salvat numarul, eu spunându i sa nu o faca... Cateva luni nu am mai vorbit deloc dar intr o zi i am scris si am mai pastrat legatura iar intr o zi am intrebat daca imi mai stie numarul fix si a zis ca da... Il salvase... Acum apraope o luna i am spus sa nu ma mai contacteze deloc, nu mai vreau sa am legatura cu nimeni si ma simt cam rau, doar ca, i am spus ca ii voi scrie eu candva, daca e sa fie... Faza e ca imi e putin frica ca intr o sa nu se gândească sa ma sune pe fix pentru a incerca sa dea cumva de mine si nu vreau sa afle parintii sau cineva, iar chestia asta ma face sa ma simt rau. Nu mai vreau sa am legatura cu nimeni si chiar m am invatat minte din greseala facuta... Un sfat? Ar trebui sa mi fie frica?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varsta ai?

| Bobby711 a răspuns:

Pai spune i ca e numarul tau fix si daca suna va raspunde tatal tau si ma indoiesc ca va avea curajul sa il intrebe de tine si chiar daca o face te prefaci surprinsa si spui ca nu sti cine e laughing Merge sa ignori un numari si pe fix insa habar nu am cum daca era pe telefon mobil te puteam ajuta mai mult sad si nici nu am gasit pe net LOL cred ca trebuie sa suni la operatorul tau sau ceva de genul. Nu stiu cat de apropiat crede el ca este de tine insa daca chiar te suna => ca e un disperat si bine ai facut ca nu mai vorbesti cu el

| Melxi813422 a răspuns:

Am 16 ani laughing