| adrian55 a întrebat:

Vreau sa va intreb:As vrea sa-mi i-au mustata ca acum cateva zile mi-am luat-o cu fo
rfecuta si as vrea ca acum cand o sa-mi creasca sa mi-o iau.Cum sa procedez mai intai. P. S:am 15 ani.

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cu cremă de epilat sau benzi.

| XAzazelX a răspuns:

Foarte simplu...cu lama de ras:de la gillete sau alte feluri...nu cu foarfecutalaughing

| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Cea mai sigura metoda este sa te duci la un salon si sa ceri la cosmetica un "epilat mustata" este mult mai simplu.nu mai creste decat peste 3 luni daca ai firul subtire (banuiesc ca da daca te-ai tuns la mustata numai 1 databig grin ) iar durerea este minima( poate vei spune ca, cu aparatul de ras nu simti nimic.asa este dar dupa 5 zile creste iar si va trebui sa faci aceeasi operatiebig grin la salon e mult mai bine si nici nu e rusinoshappy intalnesc multe progtamari cu baieti la epilat de mustata inaintea programarii mele de la salon deci.decizia iti apartinehappy