| Anabella01 a întrebat:

Ma numesc Caitlin si vreau sa va intreb ce parere aveti despre Justin Bieber, despre muzica lui si ce parere aveti de Adam Hicks

Răspuns Câştigător
| DeeaSixx a răspuns:

Justin bieber este cel mai tare cantaret din lume si cel mai frumos baiat de pe lume il iubesc enorm de mult :d si despre adam hicks se potriveste cu tine :d fundita?

| thegreatgatsby a răspuns (pentru DeeaSixx):

Icon cu Christian

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Cine?!

| uranus1995bz a răspuns:

Verisoara mea este innebunita de Justin Bieber. M-a innebunit tot timpul cu melodiile lui, zicandu-mi cat este de frumos si canta superb, cu posterele ei lipite pe toti peretii din camera. :X