| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ceva.
De ceva timp vorbesc cu... un amic de pe facebook. Pe parcurs am observat ca avem totul, absolut totul in comun. Si nu numai asta! Parca suntem telepatici! Daca eu vreau sa ii spun ceva de "romanii au talent" ce nu imi place, el mi-o i a inainte! Ma cam sperie lucrul acesta. Si, nu spun ca nu imi place de el. Imi place, are niste ochi ..negrii. superbi!
Spuneti-mi ce inseamna asta? Si dati-mi subiecte de a vorbi cu el. Va rog! puppy dog eyes Si vot si fundita! Urgent daca se poate. puppy dog eyes3

Răspuns Câştigător
| relax3 a răspuns:

Eu cred ca ati ost facuti unul pentru altul. intreaba-l ceva personal ce culoare iubeste ce face in timpul liber prietenii lui ce fel de fete ii place daca se ocupa cu sportul. funda

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunteti pe aceiasi,, lungime de unda,, sunteti cel mai probabil suflete pereche, subiecte de vorbit cu el o sa gasesti pe moment

| AdrianL a răspuns:

Inseamna ca poate, poate ti-ai gasit perechea.