| Simionescu_Vlad_2000 a întrebat:

Buna TPU De ceva timp imi place de o fata si eu vorbesc foarte mult cu ea si avem cateva lucruri in comun adica ce imi place mie ii place si ei si azinoapte am visat ca faceam dragoste cu ea si am citit pe net ca asta inseamna ca este o atractie intre noi big grin Ma inteleg foarte bine cu ea si ma tem ca daca ii spun ca o plac nu va mai vorbi cu mine Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mikel26 a răspuns:

Ar trebuii sa fi sicer si sa le spui lucrurilor pe nume. Daca si ei ii place de tine fi sigur ca nu va exista,, nu va mai vorbi cu mine''. In genere, baiatul trebuie sa faca primul pas. Deci GO ON!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orice baiat viseaza o fata caruia ii place de ea.Nu inseamna ca este si atractie.Si din partea ei.

| Alexandr a răspuns:

Fii sincer cu ea!