| Anonimous7 a întrebat:

Vreau sa vad mai multe reactii :

Ai o prietena la care ii spui ABSOLUT TOT despre un baiat. Adica in primul rand ii spui ca iti place de el. Intre timp, te combini cu el, dar sa nu stie nimeni, dar totusi tu ii spui acelei fete avand mare incredere in ea. Ii povestesti toate momentele petrecute cu acel baiat : ce ti-a placut/ce nu ti-a placut cat timp ai fost cu el. Sunteti impreuna o perioada foarte lunga de timp, relatia dintre tine si prietena ta ramanand aceeasi. Intr-un final te desparti de acel baiat si suferi foarte mult dupa el, ii spui acelei prietene ca te-ai despartit, ca inca tii la el, ca nu poti sa il uiti ca il iubesti prea mult etc.
Te certi cu prietena ta pe un motiv absolut banal si, ea ca sa se razbune, ii spune fostului iubit al tau tot ce i-ai spus inainte, in timpul si dupa ce ati avut o relatie. Baiatul se supara pe tine, si intr-un final se combina cu "prietena" ta.

CUM REACTIONEZI?
(nu mi s-a intamplat, vreau doar sa vad cum ati reactiona)

5 răspunsuri:
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Eu una as face ceva sa ma combin din nou cu el si sa ii fac in ciuda "prietenei" mele. Sau, cum am fost prietene mi-ar fi spus si ea daca ii place de cineva sau mi-as da seama iar eu i-as distruge inima combinandu-ma cu el. Si daca vrei sa stii, nu, nu sunt diabolica. Pur si simplu asta as facehappy

Răspuns utilizator avertizat
| ColdBreeze a răspuns:

In primul rand aceasta nu s-ar numi `prietena`.Si as merge inainte combinandu-ma cu fostul ei de exemplu.Si as fi mareu cu zambetul pe buze in prezenta ei ca sa vada ca pe mine nu ma doare. happy Nu sunt in situatie nici eu dar cred ca...asta as facewinking

| onlygirls a răspuns:

Stii nu-i bine sa te razbuni pe nimeni, eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu prietena ta si sa o intrebi de ce a facut asta.happy. Spune-i ca aveai foarte multa incredere in ea, iar prietena ta te-a dezamagit, iar daca iti este o prietena adevarata poate isi da seama ca a gresit apoi vorbeste si cu fostul prieten si spui ce ai simtit pentru el si ce simti incawinkingsi la fel daca tine la tine si te iubeste cu adevarat poate si el isi va da seama si inca ceva "vorbeste foarte calm" sa nu para ca esti disperatahappy...bafta:*

| Anonimous7 explică (pentru onlygirls):

Dupa cum am scris si la intrebare, mie nu mi s-a intamplat asta si sper sa nici nu mi se intample. Pur si simplu as vrea sa vad cum ar reactiona alte fete.