| Emaaa12345 a întrebat:

Vreau sa vb cu un baiat pe care nu-l cunosc asa mult si nu stiu ce sa il intreb.
Faza e ca il si plac. Putin ajutor?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu e nimic gresit sa te duci in fata lui cand il vezi sa-i intinzi mana si sa te prezinti. Spune-i orice vrei - Te cunosc de undeva. - Te vad zilnic. - Ce mai faci? Spune orice vrei, zambeste si dupa aia lasa-l pe el. I-ati la revedere si asteapta ca de acum e datoria lui, daca are interes pe tine, doar fa-te vizibila. Nu e greu. Mai departe ce ai de gand depinde si cati ani ai.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Intrebari?

| Ahatus a răspuns:

Cum il placi, daca nu-l cunosti?

| Valentina_Tatiana_1985 a răspuns:

Simplu. Te duci la el, facis cunostinta cu el. Incepeti sa va cunoaşteți si gata. mai departe este datoria luiwinking