| valyrutza24 a întrebat:

Salut,cunosc un baiat pe care il plac foarte mult, si el ma place putin cred insa problema este ca el este un "afemeiat" si nu stiu ce sa fac. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| soricelulRulz a răspuns:

E afemeiat? e mai golanas? e simplu tu il vei cumintiwinking odata si odata o fata ii va pune capac, de ce nu crezi ca tu poti fi acea fata, nu renunta doar pentru trecutul lui, nu ai idee ca ii rezerva viitorul

| valyrutza24 explică (pentru soricelulRulz):

Iti multumesc, chiar asa voi face!winking

8 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Buna.
Daca asa e el nu are rost sa-l schimbi. Personalitatea si comportamentul difera de la om la om.

| neutrino a răspuns:

Daca este afemeiat inseamna ca lui ii plac fetele. Nu cred ca tu ti-ai dori ca viitorul tau iubit sa aiba si alte orientari.

| Felys a răspuns:

Vei fi doar o alta fila din dosarul lui, e simplu

| Larisssaa a răspuns:

Nu te încurcat cu astfel de băieţii dacă nu vrei să ai inima frântă " broken heart "
Dar dacă chiar te iubeşte şi tu eşti sigură de asta, nu ai de ce să nu fiţi împreună.

Dacă te-a ajutat răspunsul meu --> Fundă! ♥

| Nelamuritul a răspuns:

Incearca si vezi ce se intampla.

| christianlaroka a răspuns:

Da-i cu jet, tu vei pune suflet si el cand o va intalni pe urmatoarea iti va da tie jetwinking.

| charna a răspuns:

Lasa-l