| AndreeaDeea002 a întrebat:

Vreau si eu citate din versuri rap
Dau funda

Răspuns Câştigător
| fanernest123 a răspuns:

"e 5 dimineata si parca aud vocea ta"
"tresar din somn si ma uit in dreapta mea, patul e gol, ingerul imi lipseste; am nevoie de ea s-o cum imi zambeste"
"zi de zi ma facea sa o iubesc, soarele din bratele ei iubeam sa il privesc"
"eram ca 2 copii atunci cand ne vedeam, radeam non stop si multe planuri ne faceam. credeam ca iubirea noastra niciodata nu va muri, pentru ca timpul era masurat in bataile inimii. tu stii prea bine cu ce ochi te vedeam, voiam sa fii sotia mea, la 2 copii noi ne gandeam, la 2 copii: un baietel si o fetita, speranta e nedreapta, ne-a inchis orice portita sa-ti mai pot spune vreodata cat de mult te iubesc, sa te pot lua in brate si sa simt ca traiesc. niciodata in viata asta nu mi-a fost asa de greu, priveste-ma-n ochi si vei simti ce simt si eu cum e sa ai un suflet spart si o inima de leu, da, o inima de leu, si sa crezi in Dumnezeu."

2 răspunsuri:
| AlexGeo12321 a răspuns:

Şi da e cam haos, dar mergem în faţă
Pe coate, pe burtă
Multă baftă în viaţă să ai!

| ujdhuffdhyhyfhffgvd a răspuns:

" ce nu avea l-am luat de la mine" ( tradus din italiana, melodia e " Figli di papá ", si e facuta de catre Sfera Ebbasta