| Ely_Ely_1995 a întrebat:

Vreau şi eu descrieri pentru pozele de pe facebook.
Fundăăăă.
(Scutze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce vrei tu sa te faci de ras?
toti incultii pun descrieri care nu au nici macar o legatura cu poza laughing)) e ridicol
poti pune o descriere despre ceva ce s-a intamplat atunci cand ai facut poza( de exemplu persoana care ti-a facut-o a cazut dupa cateva minute si tu pui "mai ti minte ce ti-ai rupt spatele?"... ai inteles idea)

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Ce fel de descrieri? Despre ce e in poza?
Pai zi si tu : "La mare" sau "cu prietenii" sau "vara" sau "plaja+soare=viata prefecta" sau "in parc".
Nici nu siu despre ce sunt pozele,.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!

Timpul vindeca rani. Dar ucide sperante.

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Rasul este ca stergatorul de parbriz... nu opreste ploaia, dar te ajuta sa iti vezi mai departe de drum...

Mereu am simţit nevoia, de a avea pe cineva care atunci când îi spun că sunt OK să mă ia în braţe şi să-mi spună "Nu, nu eşti"

Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul.

Hei! Te roade invidia? Sa te roada!♥.

Incepe sa mi se faca dor, de cum eram când eram copil atunci credeam ca pot sa zbor.

Toate greselile pe care le comit au o explicatie: "Traiesc pentru prima data".

Oamenii nu pot schimba adevărul, dar adevărul îi poate schimba pe oameni.

Vremea trece, anii se duc si iti dai seama cite persoane ai cunoscut si cite au mai ramas langa tine.

O zi faina, pa, pa!

| Andreea301195 a răspuns:

Daca esti mai "siropoasa" de fel, poti cauta aici: https://www.facebook.com/......1252034836 sunt foarte frumoase citatele oar in multe te poti regasi
P.S.: cele mai vechi sunt mai scurte... cele mai recente sunt mai mult fraze decat citate :)