| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a întrebat:

Vreau și eu idei. Am fost invitata la aniversarea a 2 gemene, țin sa menționez ca fac 17 ani, ce le-as putea lua cadou?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

2 cosuri cu flori/ciocolata pe care le poti impacheta in 2 culori complet diferite.

De exemplu daca unul are o funda rosie si "ambalaj" alb atunci celalalt poate sa fie exact invers, alb cu rosu. *Sau ce culori vrei tu... *

Poti sa le pui si acele felicitari tot in cosuri dar ar fi de preferat sa nu fie acelasi text in ambele sau daca folosesti acelasi text atunci sa scrii ceva ce iti apartine, nu cine stie ce mesaj de "La multi ani" copiat de pe net.

Succes!

6 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

O pereche de sosete, cate o soseta pentru fiecare ca sa nu sa se supere

| munteanuionvictor a răspuns:

Niște fructe, 2 pachete de biscuiți cu tărâțe, 2 felicitări scrise de mână.

| Mrfear a răspuns:

Poti lua 2 tricouri simple si sa te duci la tricouri personalizate si sa-i spui sa iti imprimeze textul pe primul tricou "Cele mai" si pe al doilea "tari (super) gemene" sau in engleza cum vrei tu sau 2 parfumuri la fel. Dupa care completezi cu 2 cutii de bomboane si gata!

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică:

Au 17 ani..nu pot sa le duc fructe. Dar ideea cu felicitarea e drăguță

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică:

Multumesc frumos pentru ajutor