| nyoentox2002 a întrebat:

Vreau si eu idei de tatuaje mici gen sa semnifice:Nu am încredere în nimeni

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mgtow (reprezinta independenta suprema, nu crezi in femei, stii sa te descurci singur in viata) tu esti fericirea ta

| nyoentox2002 explică (pentru mgtow):

Adevarat sunt de acord! in nimeni n use merită să ai încredere în ziua de azi!

| mgtow a răspuns (pentru nyoentox2002):

Poti sa ai incredere in bani, aia nu te tradeaza. Iti mentine fericirea la un nivel stabil, eu sant fericit avand multi bani stransi & salariu bun, plecat din tara mi-am facut un viitor decent. Si tu poti

| nyoentox2002 explică (pentru mgtow):

Banii aduc si o chestie negativă uite aici cateva motive:
https://youtu.be/PMulU2JxvcE

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Un "interzis".