| AnOnImUl321123 a întrebat:

Vreau si eu mai multe like-uri pe facebook, cum fac sa am mai multe? Am adaugat acum 2 ore 2 clipuri video si nici macar un like sau un comment. Am schimbat poza de profil acum 3 zile si am 2 like-uri.(de la varamea si un coleg de clasa) -_-. :'( Cum fac sa am mai multe like-uri?
FUNDA

11 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pe voi like-urile va fac pe facebook?
Incearca cu generatorul asta : http://addmefast.com/

| byabubu a răspuns:

Zi de zi vad persoane care au aceste traume, nu inteleg. cu ce te ajuta in viata acele degetele? Oare te fac vesnic tanar, te fac mai sanatos sau ce? Eu zic sa nu te chinui... aceste ''degetele'' cum imi place mie sa le spun, nu au nicio valuare... traiesteti viata, nu ti-o lega de aceste '' degetele '' happy! Parerea mea. ( Oricum vei parea un milog daca folosesti generator)

| strike118 a răspuns:

Concluzia : Daca nu esti o fata si nu postezi poze cu tine dezbracata nu primesti mai mult de 10-20 de like-uri. laughing

| AndraVioleta0899 a răspuns (pentru strike118):

Nu neaparat. Eu nu am poze dezbracata si am 400 de likeuri. happy

| AnOnImUl321123 explică (pentru AndraVioleta0899):

Nu imi dai adresa ta de facebook? laughing

| AndraVioleta0899 a răspuns (pentru AnOnImUl321123):

O am postata pe profil.

| Claustx a răspuns:

Pai trebuie sa ai multi prieteni random in lista si sigur o sa primesti mai multe...nu prea cred ca poti cu hack laughing

| AnOnImUl321123 explică:

Bai pizdelor eu vreau numa niste pisate de sfaturi nu sa ma insultati! Am peste 400 de prieteni (cunosscuti/necuniscuti) si am contul de mai mult de 8 ani!
Ce dracu de site e asta? Toti pentru unu sau toti sa il badjocorim pe unu!

| sbjdbdjdjchdcdbcdbcjdcjdbcd a răspuns:

Dar la ce te ajuta like's? Nu te ajuta la nimic!happy

| AndraVioleta0899 a răspuns:

Buna. Nu toata lumea are acum sute de likeuri. Mai ales daca esti la inceput, dabea ti-ai facut contul. Ca sa fac mai multe like-uri, eu am adaugat multa lume la prieteni(chiar si necunoscuta, desi nu te sgatuiesc sa faci asta) si postam des. Dupa un an de activitate am inceput sa am peste 100 de like-uri iar in prezent am peste 400. Daca nu merge nici asa, fa-ti hack la poze si iti poti baga cate like-uri vrei. laughing Noroc.

| AnOnImUl321123 explică (pentru AndraVioleta0899):

Am contul de facebook de mai mult de 8 ani nu sunt la inceput cum ai zis tu ca acuma mi-am facut cont si vreau like-uri.