| madutzaa_9262 a întrebat:

Vreau si eu multe statusuri de genu "Eu te plac, tu ma placi si totusi nu suntem impreuna?!" Ofer funda cului care da cele mai multe statusuri

1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

Spui că e o copilă... dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! Arată`i că o iubeşti, nu fi prost /Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ◘

Nu te speria! Sunt la spital! m Mi-au gasit ceva la inima Fii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!

Ii spuneam mereu ca iubesc pe cineva, radea si nu stia ca el de fapt era."

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

A inceput ca o gluma sau prostii. nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x

:X`! [ Si cu toate astea stiu ca gresescblushing`Dar te iubesc la nebunieday dreaming` Fara tine sunt un nimeni`rolling eyes` /

Zambeste`! Tu esti tot Ce am mai bun`[]

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `! :-x` ||

Îţi place când te priveşte `! Îţi place la nebunie când bate apropouri că te iubeşte `…! :-xxxx`

:-xxx `! Să nu mă întrebi de ce lumea din jur nu mai e.`! În mintea mea. Acum trăieşti doar tu `! :-xxx ` =p~

. Printr`un sarut intens, doua inimi se unesc! Te iubesc!

Esti tot ce vreau, ce am visat, ce imi doresc
Nu-mi ajunge o viata sa-ti spun"te iubesc"

La poarte sufletului meu...nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! love struck

Iti voi impartasii, un strOp de fericire` n fiecare zii! *

Zambesc cand se vad, plang cand se cearta
Si indifferent de fapta, ei se impaca si se iarta

Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare sau ploi, in orice razboi e mai usor in doi:X

Îţi mai aduci aminte` cum ne-am cunoscut? Şi` ne bufnea râsu că ne apropiam prea mult!:X

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte.♥

Nimeni nu-mi poate fura zambetu` care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!`; x

N`am iubit p nimeni cu atata dor... si de-a fost ceva... a fost trecator.

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi…"