| Sayakoo a întrebat:

Vreau si eu statusuri multe va rog dau funda.de gelozie, indiferenta, dragoste sau ceva in genu eu te plac pe tine u o placi pe ea... etc. big grin v-ati prins voi as vrea ca cele mai multe sa fie inventate de voi sau nu conteaza dau funda la cea mai buna :X big grin

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Ne nastem pentru a traii,
Traim pentru a visa,
Destinul nostru este sa murim,
Misiunea noastra este sa iubim.

Nu-i da o carte cui nu stie sa o citeasca, nu-i da dragostea ta celui ce nu stie sa o pretuiasca.

Iubirea a desenato un copil cu ochii inchisi, de aceea suntem orbi toti cei indragostiti.

Ai plecat si m-ai lasat,
iar eu te-am asteptat,
dar tie nu ti-a pasat.
Cu timpul mi-ai demonstrat
in felul care m-ai tratat.
Nici nu am sperat
ca tu vei fii vinovat
pentru tot ce s-a intamplat.

acestea sunt cateva care miau venit in minte.iti las un link ca mai multe statusuri sper sa te ajute

http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html

1 răspuns:
| Frumushika_1034 a răspuns:

Ee greu sa spui ca nah dar totul cont de ke simti cu adv :p si eu am un ube stiu cum e mai ales sa ii place de altha il intrebasem daca vrea sa fie cu mine si nah cand se desp a zis nuh ee asta e a rekuth oh go onwinking fii inkrezatoare in tine nuh lasa pe nmn sa the zkimbe in ceea ce vor ca poathe keea ke vor e invidia lor fata de tine ma bukur daca ti-a fost de folos mlt sukkes kiss