| Sosssso a întrebat:

Vreau si eu niste argumente contra celor homosexuali, lezbiene si restul imi trebuie urgent pentru o dezbatere. Dau funda celor mai cinvingatoare :*

Răspuns Câştigător
| andrrei08 a răspuns:

Argumente:

1. este impotriva firii umane si o anomalie a instinctului de reproducere.
2. se afiseaza indecent in public.
3. au voie sa se casatoreasca, imagineaza-ti in ce mod va creste copilul lor, si ce viata grea va avea cand le va spune colegilor ca are 2 tati.
4. moralitatea si religia.

Cam atat pot sa spun, eu nu sunt nici pro nici contra, e treaba lor ce fac 2 oameni in intimitatea propriei locuinte. happy sper sa iti fie de ajutor

4 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Incurajeaza prostitutia gay(pentru ca, cu asta se ocupa majoritatea )si de aici perpetuarea bolilor, majoritatea dintre ei sufera de boli cu transmitere sexuala printre care si virusul HIV.Plus nu cred ca am vrea ca in viitorul romaniei sa vedem astfel de persoane cu comportamentul lor pe strazile tarii.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Buna...in primul rand, aceste lucruri sunt impotriva religiei: Dumnezeu a lasat sa traiasa una langa alta persoane de sex diferit, nu de acelasi sex.
in al doilea rand, lucrurile pe care le fac sunt scarboase.
nu stiu ce sa iti mai zic.fiecare are viata lui si nu trebuie sa ne bagam in viata nimanui. fiecare face ce vrea.

| dream_8891 a răspuns:

Ce amuzant happy Adica esti convins/a ca homosexualitatea este un lucru gresit dar nu ai argumente...

| dream_8891 a răspuns:

Tot eu sunt stupid?happy hai ca ma amuzi mai tare acum? Pai bine porto dar argumentele trebuie sa vina primele si abia apoi atitudinea. Daca tu urasti homosexualii nici macar nu te duce capul sa gasesti un argument pentru asta?laughing si tot eu sunt stupid?
Ps Nu am nimic cu homosexualii fiecare e liber sa faca ce vrea si ce simte si sa stii ca mie imi plac fetele dar era vorba de logica de asta am intervenit. Asta e...happy