| Piiink a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de animeurii tongue la care va uitati sau va.ati uitat tongue nu mai stiu la ce sa ma uit si va rog si un site la ele daca se poate :X

Merssyii! :X

3 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Mie una imi place foarte mult Vampire Knight, o poveste romantica si plina de suspans si actiune despre o fata care in trecut a fost un vampir pur-sange iar acum printr-o vraja este umana, iar fratele ei care este stramosul tuturor vampirilor vrea sa o retransforme intr-un vampir, el o iubeste pe ea insa ca iubita lui. El nu este tocmai fratele ei, este in corpul fratelui ei. Ma rog e cam complicat, trebuie sa vezi anime-ul mai intai, ea insa vroia sa aiba grija de amicul ei pe care il placea intr-un fel, si care il hranea cu sangele ei, deoarece era tot un vampir, dar unul mai agresiv. E dragut acest anime, sau Naruto e tare. Daca nu iti plac, cauta pe net altelewinking. fundita?

| Bia1Trice a răspuns:

Hello :D... Pai, nu ai specificat ce gen de anime iti place asa ca iti alegi singurica http://anime.kage.ro/index.php :D