| Toxic_6263 a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror da nu ca "one missed call" vreau ceva sa fc p mine d frica cat mai ingrozitoare posibil pls funditabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, cand aveam 11 ani am vz un film la care am ramas paralizata de frica, si l-am vz pe parti, intrerupt ca miera frica, cred ca se chema darkness fals, sau ceva de genu, dar e chiar infricosator.

| Angel_8399 a răspuns:

Buna:*
Poti incerca toate filmele "Wrong turn"
Sunt infricosatoare.si mai poti viziona si "Freddy vs Jason"

| sellygomezfan_4758 a răspuns:

Case39.exorcista,the last house on the left,al saselea simt,the unborn,the grude, the grude 2, the grude 3...

| YoanaYo a răspuns:

Incearca "The Unborn" sau "The Authopsy"
Eu am ramas terifiata laughing

| CelebrationsAda a răspuns:

The Ring, The Grudge, The house of wax, The Mirrors big grin Funda?batting eyelashes