| Ella010 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje de cearta sa-mi pacalesc prietenii si sa-i sperii pe facebook sau mess! dau funda big grin sau decat unul, nu conteaza dar il vreau acum repede big grin

Răspuns Câştigător
| xFlorin a răspuns:

Deci chiar am vazut in tine un/o prieten/a adevarat/a si tu acum imi vi cu din-astea? sa mergi si sa-i sppui tot exact celui mai mare dusman al meu! nu pot sa cred! acum ca nu mai esti prietena mea poti sa mergi sa ii spui si ca ti-am tras o teapa :d

Nu vreau sa mai vorbesc cu tine in viata mea! Nu mai vreau sa aud de tine! Cum ai aflat te-ai dus si ai spus la toata lumea! M-am saturat sa imi aud vorbe pe la spate! Cum indraznesti sa spui ca Mos Craciun nu exista? love struck

Buna! M-am gandit sa nu mai fiu prietena ta deoarece m-ai dezamagit complet! Deci eu chiar nu m-am astepta din partea ta NICIODATA! Nu vreau sa te superi dar m-ai facut sa ma simt prost in fata prietenilor mei! Nu m-ai pupat azi cand ne-am intalnit la scoala, esti o rea/rau!
Sper sa-ti placa e inventata acum pe momentbatting eyelashes

Auzi, stii ceva? eu cu tine am terminat-o pentru totdeauna! nu e greseala, msj e pentru tine! chiar nu-ti mai suport felul de a te comporta... si gura aia mare pe care o ai... de ce le-ai zis tuturor ca vine primavara? trimite mesaj mai departe si sperie-ti prietenii. Succes.

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

,,Asa faci? Chiar tu? Nu ma asteptam sa ma tradezi.''
,, Pff, am aflat niste lucruri ingrozitoare. Daca ai ajuns sa practici chestii d-astea de ce ai mai ramas prieten cu mine? Nu cred ca te voi mai putea ierta vreodata.''
laughing

| Rakanishuu a răspuns:

Cât de inexistent să fii încât să aplici astfel de tehnici pe net?