| Maarriaaa a întrebat:

Cat ma tine netul pe telefon cu 50MB? Nu-l vreau decat sa intru pe mess si facebook. Se consuma repede?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pentru mess,avand in vedere cat dai refresh la pagina, trebuie sa te tina o luna, doua.Pentru facebook, vre-o2 saptamani.Totul depinde de cate refresh-uri dai pe zi sau cate pagini incarci.

| Maarriaaa explică (pentru CM7YRE):

La ce te referi cand zici refresh-uri?hee hee.

| CM7YRE a răspuns (pentru Maarriaaa):

Refresh=refresh la pagina, daca nu ai smartphone trebuie sa dai refresh la pagina ca sa vezi ce mesaje iti vin.

| JustRRevenge a răspuns:

Pe mine m-a tinut cam 3-4 saptamani (doar pe messenger ). Cu facebook nu stiu.

| Maarriaaa explică (pentru JustRRevenge):

Cam cat stateai pe zi?

| JustRRevenge a răspuns (pentru Maarriaaa):

Vreo 8 ore