| Carina1Raluca a întrebat:

Tatal meu mi-a luat acum 2 ani un telefon cu TOUCH SAMSUNG GT-S5230W si acum e cam stricat, se blocheaza, bateria se duce repede, Mama mi-a zis ca o sa imi ia peste un an un alt telefon. Nu stiu ce telefon sa imi iau, dar vreau un telefon care sa tina mai mult, nu dupa 2-3 ani sa se strice! Dar vreau sa fie mai performant nu orice telefon. Dau funda pentru niste sfaturi bune! 1
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xSK1N3Tx a răspuns:

Funda?

3 răspunsuri:
| xSK1N3Tx a răspuns:

IPhone 4G sau Samsung Galaxy S2 sau Sony Ericson Xperia =] Bafta. Pa

| Carina1Raluca explică (pentru xSK1N3Tx):

Pai si sunt bune?
Adica dureaza mai mult?

| xSK1N3Tx a răspuns:

Is bune dar daca vrei sa te joci sau sa tina mai mult tmp bateria. Baterie = Sonyul daca jocuri ceva telefoane cu ADNROID BUN =] uitate pe net bafta PaPA