| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi cum as putea da cu pumnul fara sa ma julesc la oase(piele).
intr-o zii la scoala m-am batut cu un coleg si i-am dat de vreo 5-6 ori cu pumnu in fata pe moment n`am simtit nimic, dar urmatoarea zii mi-am vazut oasele de la pumn julite cu scoarta.Imi puteti spune si mie cum as putea sa dau cu pumnu fara sa ma julesc?happy

2 răspunsuri:
| XxLorexX a răspuns:

Iti spun eu : foloseste manusi de box rolling on the floor Ce rau esti sad, ce ti-a facut bietul copil sa ii dai cu pumnul in fata? Lasand gluma la o parte, nu mai da cu pumnul, violenta nu e o solutie. Si cred ca nici tie nu ti-ar placea sa fi lovit asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ee nu se pune big grin