| Anonimous27 a întrebat:

Aș dori niste sfaturi despre cum aș putea sa ma înalț și să cresc in greutate.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inaltimea e determinata genetic desi asta e, cu luatul in greutate, eu recomand sa iei in greutate masa musculara nu grasime de asta isi recomand culturism + dieta medium proteine

| OnuOnulică a răspuns:

Faci sport. Joacă mult baschet și în fiecare zi stai atârnat pe o bară câteva minute. Iar cât despre greutate, mănâncă mai multă carne.

| sanboss a răspuns:

Mananaca pana pocnesti, si de crescut, multumeste-te ca nu esti pitic