| dary_3843 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi iubesc un baiat am stat cu el o luna si ceva dar ne-am despartit acum ne vorbim din nou si cred ca ma place iar si nu stiu cum sa fac sa ne impacam ideii care avetiii plizzzbig grin:big grinbig grin

3 răspunsuri:
| D0zzz a răspuns:

Fi sincera cu el, vorbeste mai mult, dar nu sa-l enervezi, si cu incetul intreaba-l daca mai are sentimente pentru tine si daca vrea sa va impacati, ca tu nu poti uita clipele frumoase. Cel mai bine e sa vorbesti deschis cu el. Multa bafta! kiss

| briquette a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbiti deschishappy

| RominaMaria96 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii mai dai o sansa, daca merita big grin funda?