| Raluka_9625 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dezamagire. Sau ceva gen "Fie roata si patrata, tot se intoarce ea odata! " ceva de razbunare pentru el, de indiferenta. Multumesc! funda big grin

6 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Vreau sa ma razbun atat de mult pe el incat ii pun pe cei de pe TPU sa imi faca statusuri, caci eu nu sunt in stare sa imi folosesc creierul.

| Raluka_9625 explică (pentru Metaler):

Poti sa dispari.

| Metaler a răspuns (pentru Raluka_9625):

The truth is harsh, isn't it?

| Raluka_9625 explică (pentru Metaler):

No, you're wrong. bye!

| ShucarGirl a răspuns:

#Eu eram tipa aia care te zăpăcea mereu, care era lângă tine în orice situaţie, tipa aia care îţi fura zâmbete şi când erai trist.
#Te iubeam si te-am crezut.m-ai mintit si m-ai pierdut.
#Invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
#Maine va fi frumos, va fi mult mai bine, dar azi...este astazi.
#um e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.
#Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…
#Totul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
#Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
#As fi vrut sa te pastrez in inima…nu mai meritai iubire…uita-ma!
#Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •
#Invata sa invingi lacrima chiar si atunci cand te doare.

| jasmine92 a răspuns:

Nu uita că cine râde la urmă, râde mai bine, iar mie îmi place să mă amuz copios la finalwinking