| Maria3458 a întrebat:

Credeti in vorba aceea roata se intoarce fie ea patrata?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu?
Ai auzit de vorba culegi vant, semeni furtuna?

| OldSoul a răspuns:

"Depinde la ce te referi.

De multe ori, totul tine doar de tine.

Daca tu nu incerci sa impingi catusi de cat roata aia, e foarte posibil sa ramana intepenita pe loc, deoarece nimeni altcineva nu o va impinge pentru tine."

| MValentin a răspuns:

Uneori trebuie sa-i dai tu zvâc ca sa se intoarca happy. Nimic nu e asta de intamplator precum pare

| OrdanKarris a răspuns:

Roata nu se intoarce de fiecare data. E cam 50%-50%. In jumatate din cazuri se intoarce, in cealalta jumatate, nu. Unele chestii in viata nu sunt indreptate niciodata.

| Henrypericolpublic a răspuns:

E adevărata e o lege a universului. Faci bine iei bine faci rău primești rău. E logic