| Anonima_6240 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri..va rog. orice tema.:*. Funda:*:* pentru cele mai multe si mai bune

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,uite aici cateva:
1=Finalurile fericite sunt doar povesti neterminate.
2="Buna"este un simplu cuvant, dar asa incepe toata povestea.
3=Such a pretty girl, happy in an ugly place, watching all the people doing lots of ungly things.
4=Un viitor stralucit se va baza intotdeauna pe un trecut uitat.
5=Viata e scurta; incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat si nu regreta nimic din ceea ce te-a facut odata sa zambesti
6=Nu`ti dori perfectiunea, exista defecte dupa care altii innebunesc
7=Orice lucru in viata se gaseste greu dar atunci cand il gasesti, trebuie sa lupti din greu pentru a-l pastra.
8=Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.
9=Ea a fost mereu langa mine cand restul m`au lasat Si a fost mereu cand toti pe la spate m`au acuzat Ea m`a ajutat incet, incet sa devin ce sunt acum Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum.
10=Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea.
11=Cine sunt eu să ma pun în calea ta?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa...
12=Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!
13=Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat.
14=Poţi să suferi, să disperi sau să trăieşti. Totul are preţ, depinde cât plateşti.
15=Era ciudat;-s. Dar începeam să mă obişnuiesc. oricum, de răzgândit nu mă răzgândesc [-x
16=Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`. oftică- te că nu o doare de tine.
17=Nu ştiu ce respecţi tu, eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter.
18=Mi-e dor de toate, şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!
19=De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că, acolo, undeva, el încă ma iubeşte
20=E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă.
Sper ca ti-au placuthappy.

| PetreAndrei99 a răspuns:

My love... my love is for free!