| bleakk a întrebat:

Vreau si eu pareri din partea voastra, niste oameni inteligenti care acum va vedeti lucrand unde poate v-ati dorit sau NU.
Sunt clasa 11-a si ca orice LICEAN doresc sa imi gasesc VOCATIA.Nu stiu daca este un lucru rau sau bun faptul ca va intreb si ca POATE voi fi influentat de parerile voastre insa doresc niste sfaturi si pareri,din experienta proprie in legatura cu aceasta.
Cum v-ati gasit vocatia, si cum v-ati ales domeniul in care sa lucrati?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

M-a găsit ea pe mine.